KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS AĢENTŪRA “SOCIĀLAIS DIENESTS” UZ NENOTEIKTU LAIKU AICINA DARBĀ SOCIĀLĀS PALĪDZĪBAS ORGANIZATORU DARBAM KULDĪGAS NOVADĀ

Galvenie darba pienākumi:

  • informēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem, sniegt konsultācijas par problēmu risināšanas veidiem;
  • organizēt sociālās palīdzības sniegšanu Kuldīgas novada iedzīvotājiem;
  • novērtēt mājsaimniecības sociālo un materiālo situāciju un nodrošināt pašvaldības sociālās palīdzības piešķiršanu atbilstoši normatīvajiem aktiem;
  • klienta interesēs apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus;
  • datu un informācijas apstrāde programmā SOPA.

Prasības pretendentam:

  • iegūta augstākā izglītība. Izglītība sociālajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus;
  • labas komunikācijas prasmes, emocionāla noturība un augsta atbildības sajūta;
  • izpratne par Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanas pamatprincipiem;
  • spēja apgūt jaunu informāciju un orientēties lielā informācijas daudzumā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • izpratne par dažādu sociālo grupu sociālajām vajadzībām;
  • prasme identificēt un analizēt klientu sociālās problēmas, to cēloņus un sekas;
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;

Darba pieredze sociālās palīdzības organizēšanā un darbā ar lietotājprogrammu SOPA tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
  • ​profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • profesionālās pilnveides mācības;
  • iespēju strādāt mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu pēc pārbaudes laika beigām bruto 1008 euro;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada.

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 2023. gada 18. oktobrim (ieskaitot) sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldigasnovads.lv vai pa pastu, adresējot Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV-3301, vai iesniegt personīgi.
Kontaktpersona: Sociālās palīdzības un atbalsta nodaļas vadītāja Madara Brūkle, tālrunis: 63320213, 27020751