ĀRKĀRTĒJĀS SITUĀCIJAS LAIKĀ AUTOMĀTISKI PAGARINĀS TRŪCĪGO UN MAZNODROŠINĀTO MĀJSAIMNIECĪBU IZZIŅU TERMIŅU

Sociālais dienests informē, ka uz valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku, klientiem, kuriem trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statusa periods beigsies 2021. gada 31. oktobrī vai vēlāk, piešķirtais statuss AUTOMĀTISKI tiks pagarināts bez klienta klātbūtnes un iesnieguma.

Līdz ar to, izsniegtā IZZIŅA, kas apliecina trūcīgas vai maznodrošinātas mājsaimniecības statusu, nav jāatjauno, jo izziņas derīguma termiņu Sociālais dienests pagarinās automātiski, izmantojot valsts un pašvaldību informācijas sistēmās pieejamos datus.

PIEMĒRAM, izziņu, kuras derīguma termiņš ir spēkā līdz 2021. gada 31. oktobrim, pagarinās no 2021. gada 1. novembra līdz 2022. gada 28. februārim.
Papīra formātā izziņas atkārtoti Sociālajam dienestam nav jāizsniedz, jo derīgas būs iepriekš izdotās izziņas. Personas ar iepriekš izsniegto izziņu varēs doties uz ārstniecības iestādēm, pie ģimenes ārsta, aptiekām vai pēc pārtikas un higiēnas preču komplektiem, un citur, kur nepieciešama izziņas uzrādīšana, lai saņemtu atlaidi vai materiālo atbalstu.

 IZŅĒMUMS, ja sākotnēji izsniegtā izziņa (kuras derīguma termiņš beigsies 2021. gada 31.oktobrī vai visā ārkārtējās situācijas periodā) ir sabojāta vai persona to ir nozaudējusi, uz personas lūguma pamata Sociālais dienests izsniegs jaunu izziņu papīra formātā.

Neskaidrību gadījumā lūgums zvanīt 📞 63350107.