KULDĪGAS NOVADA PAŠVALDĪBAS AĢENTŪRA “SOCIĀLAIS DIENESTS” UZ NENOTEIKTU LAIKU AICINA DARBĀ PILNGADĪGO UN PERSONU AR INVALIDITĀTI ATBALSTA NODAĻAS VADĪTĀJU

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina darbā Pilngadīgo un personu ar invaliditāti atbalsta nodaļas vadītāju uz nenoteiktu laiku

Prasības:

  • augstākā izglītība (izglītība vadību zinībās, sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību, var būt pēdējā kursa students sociālajā darbā);
  • pēdējo trīs gadu laikā darba pieredze sociālajā nozarē (pieredze darbā ar sociālo gadījumu vadīšanu tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • vismaz divu gadu pieredze vadītāja amatā;
  • iepriekšēja pieredze un zināšanas personālvadībā tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • izpratne par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu, personu un dažādu grupu sociālajām vajadzībām;
  • prasme izstrādāt Sociālā dienesta iekšējos normatīvos aktus, dokumentus, līgumus;
  • zināšanas un izpratne par sociālās nozares tiesību aktiem;
  • iemaņas darbā ar SOPA, MS Office programmām;
  • prasme plānot, administrēt un analizēt nodaļas darbu;
  • labas vadības, komunikācijas, sadarbības un konfliktu risināšanas prasmes;
  • izpratne un spēja izvirzīt prioritātes darbā un ieviest inovatīvus risinājumus;
  • augsta atbildības izjūta, precizitāte, saskarsmes kultūra;
  • patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu un padoto darbu;
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un organizēt Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” Pilngadīgo un personu ar invaliditāti atbalsta nodaļas darbu, racionāli administrēt budžeta līdzekļus;
  • nodrošināt klientu sociālo gadījumu vadīšanu;
  • analizēt un plānot sociālo pakalpojumu attīstību pilngadīgām personām un personām ar invaliditāti Kuldīgas novadā;
  • metodoloģiski vadīt nodaļas darbu, kontrolēt noteikto uzdevumu savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi;
  • sadarboties ar ieinteresētajām valsts, pašvaldības struktūrām un institūcijām, kā arī sabiedriskām organizācijām (biedrībām, nodibinājumiem), fiziskām un juridiskām personām nodaļas kompetencē esošo jautājumu risināšanā;
  • sagatavot normatīvo dokumentu projektus sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas jautājumos Kuldīgas novadā, kā arī sekot līdzi to pieņemšanas gaitai un praktiskai realizācijai;
  • sagatavot metodiskos norādījumus vienotai sociālo pakalpojumu nodrošināšanai Kuldīgas novada iedzīvotājiem un sekot līdzi to praktiskai realizācijai;
  • apkopot un izplatīt citu valstu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestāžu labāko pieredzi;
  • atbildēt par nodaļai noteikto funkciju un uzdevumu izpildi, saskaņā ar sociālo pakalpojumu jomu reglamentējošo normatīvo aktu prasībām;
  • iesniegt atskaites par valsts un pašvaldības budžeta līdzekļu izlietojumu par nodaļas kompetencē esošiem pakalpojumiem.

Piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • profesionālās pilnveides mācības un supervīzijas;
  • atalgojumu bruto 1537 eiro;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta viena gada.

CV un redzējumu (uz ne vairāk kā divām A4 lapaspusēm) par Pilngadīgo un personu ar invaliditāti atbalsta nodaļas darbību un attīstību sūtīt līdz 2024. gada 15. janvārim Sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldigasnovads.lv, pa pastu, adresējot Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV-3301, vai iesniegt personīgi. Tālrunis informācijai 63350604.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.