AICINĀM DARBĀ UZ NENOTEIKTU LAIKU SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM AR PILNGADĪGAJIEM UN PERSONĀM AR INVALIDITĀTI ALSUNGĀ, GUDENIEKOS, ĒDOLĒ UN ĪVANDĒ

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” uz nenoteiktu laiku aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām un personām ar invaliditāti Alsungā, Gudeniekos, Ēdolē un Īvandē.

Prasības:

  • 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā, vai arī studijas sociālajā darbā;
  • izpratne par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu;
  • izpratne par personu un dažādu grupu sociālajām vajadzībām;
  • iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • patstāvīgi spēt organizēt savu darbu;
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;
  • pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi:

  • darbs ar pilngadīgajiem un personām ar invaliditāti Alsungā, Ēdolē, Gudeniekos un Īvandē;
  • darbs programmā SOPA;
  • cilvēku individuālo vajadzību, materiālo un personisko resursu novērtēšana;
  • sociālo gadījumu vadīšana.

Piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
  • profesionālu un saliedētu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • profesionālās pilnveides mācības un supervīzijas;
  • iespēju strādāt mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu bruto 1137 euro;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada.

Pieteikumu un CV līdz 2024. gada 19. martam sūtīt Sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldigasnovads.lv, vai iesniegt personīgi Dzirnavu iela 9, Kuldīga, vai pa pastu.