AICINĀM DARBĀ SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM NĪKRĀCĒ, RUDBĀRŽOS UN RAŅĶOS

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām Nīkrāces, Rudbāržu un Raņķu pagastos.

Prasības:

  • 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā vai arī studijas sociālajā darbā;
  • izpratne par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu;
  • izpratne par personu un dažādu grupu sociālajām vajadzībām;
  • iemaņas darbā ar MS Office programmām;
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;
  • pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi:

  • darbs ar pilngadīgām personām Nīkrāces, Raņķu un Rudbāržu pagastos;
  • darbs programmā SOPA;
  • cilvēku apsekošana dzīvesvietā;
  • cilvēku individuālo vajadzību, materiālo un personisko resursu novērtēšana;
  • sociālo gadījumu vadīšana.

Mēs Tev piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • iespējas strādāt mērķtiecīgā komandā;
  • profesionālās pilnveides mācības;
  • atalgojumu bruto 954,00 eiro;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada.

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 27.maijam sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldiga.lv vai pa pastu, adresējot Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novads, LV-3301, vai iesniegt personīgi. Tālrunis informācijai: 63350604.