SOCIĀLAJĀ DIENESTĀ NOSLĒGUSIES IEDZĪVOTĀJU APTAUJA UN TIEK IZLOZĒTI TRĪS APTAUJAS DALĪBNIEKI, KURI SAŅEMS PĀRSTEIGUMA BALVAS

No 2021. gada 1. februāra līdz 1. aprīlim Sociālais dienests organizēja Kuldīgas novada iedzīvotāju aptauju, ar mērķi noskaidrot un uzzināt iedzīvotāju viedokli par Sociālā dienesta darbu, sniegtajiem pakalpojumiem un sociālo palīdzību.

 

Šogad Sociālā dienesta rīkotajā  iedzīvotāju aptaujā piedalījās 105 respondenti. Iedzīvotāju aptauja norisinājās gan interneta vidē, gan aptaujas anketas iedzīvotāji aizpildīja papīra formātā. No visiem anketu aizpildītājiem 77 bija izteikuši vēlmi piedalīties vēl nebijušā projektā – izlozē, kurā, sadarbībā ar Kuldīgas Sporta skolas peldbaseinu un īpaši, peldbaseina vadītāju Ivo Solomahinu, kurš akceptēja mūsu ideju par pateicību 3 anketu aizpildītājiem dāvāt baseina dāvanu kartes. Dāvanu karte būs derīga 12 mēnešus un to ieguvēji varēs desmit reizes baudīt jaunā baseina dāvātās iespējas un arī izmantot iespēju relaksēties saunā. Tā kā patreiz dēļ Covid-19 ierobežojumiem pedbaseina apmeklējumi nevar notikt, tad balvu ieguvēji visticamāk, rudenī varēs uzlabot savu pašsajūtu, apmeklējot ūdens procedūras.
Informējam, ka ar balvu ieguvējiem Sociālais dienests sazināsies un vienosies par to saņemšanas iespējām!
Sociālais dienests pateicas ikvienam, kurš piedalījās aptaujā, sniedza ieteikumus un arī kritiku, jo tikai tā mēs kopā spējam attīstīt un pilnveidot sociālo darbu Kuldīgas novadā!