AICINĀM DARBĀ SOCIĀLO DARBINIEKU!

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar pilngadīgām personām (un cilvēkiem ar invaliditāti) Raņķu, Rudbāržu un Nīkrāces pagastos.
PRASĪBAS:
• 2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajā darbā vai arī studijas sociālajā darbā;
• izpratne par sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanu;
• izpratne par personu un dažādu grupu sociālajām vajadzībām;
• iemaņas darbā ar MS Office programmām;
• B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;
• pieredze sociālajā darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.
DARBA PIENĀKUMI:
• darbs ar pilngadīgām personām (un cilvēkiem ar invaliditāti) Nīkrāces, Raņķu un Rudbāržu pagastos;
• darbs programmā SOPA;
• cilvēku apsekošana dzīvesvietā;
• cilvēku individuālo vajadzību, materiālo un personisko resursu novērtēšana;
• sociālo gadījumu vadīšana.
MĒS TEV PIEDĀVĀJAM:
• dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
• profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
• iespējas strādāt mērķtiecīgā komandā;
• profesionālās pilnveides mācības;
• atalgojumu bruto 818,00 eiro;
• veselības apdrošināšanu.

🖋   Pieteikumu un CV sūtīt līdz 27. augustam sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldiga.lv vai pa pastu, adresējot Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novads, LV-3301, vai iesniegt personīgi. Tālrunis informācijai: 63350604.