AICINĀM DARBĀ SOCIĀLĀS PALĪDZĪBAS ORGANIZATORU RUDBĀRŽOS, NĪKRĀCĒ UN RAŅĶOS

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” uz noteiktu laiku aicina darbā sociālās palīdzības organizatoru darbam Rudbāržu, Nīkrāces un Raņķu pagastos.

Galvenie darba pienākumi:

  • informēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem, sniegt konsultācijas par problēmu risināšanas veidiem;
  • organizēt sociālās palīdzības sniegšanu Kuldīgas novada iedzīvotājiem;
  • novērtēt mājsaimniecības sociālo un materiālo situāciju un nodrošināt pašvaldības sociālās palīdzības piešķiršanu atbilstoši normatīvajiem aktiem;
  • klienta interesēs apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus;
  • datu un informācijas apstrāde programmā SOPA.

Prasības pretendentam:

  • iegūta augstākā izglītība un vēlme iegūt izglītību sociālajā jomā. Izglītība sociālajā jomā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus reglamentējošu normatīvo aktu pārzināšana;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, pieņemt lēmumus;
  • labas komunikācijas prasmes, emocionāla noturība un augsta atbildības sajūta;
  • izpratne par Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības sniegšanas pamatprincipiem;
  • spēja apgūt jaunu informāciju un orientēties lielā informācijas daudzumā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • izpratne par dažādu sociālo grupu sociālajām vajadzībām;
  • prasme identificēt un analizēt klientu sociālās problēmas, to cēloņus un sekas;
  • B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība;

Darba pieredze sociālās palīdzības organizēšanā un darbā ar lietotājprogrammu SOPA tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • dinamisku, radošu, atbildīgu darbu;
  • ​profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • profesionālās pilnveides mācības;
  • iespēju strādāt mērķtiecīgā komandā;
  • atalgojumu pēc pārbaudes laika beigām bruto 1108 euro;
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādāta gada.

Pieteikumu un CV sūtīt līdz 2023. gada 30. aprīlim (ieskaitot) sociālā dienesta direktorei Sarmītei Segliņai e-pastā: sarmite.seglina@kuldiga.lv vai pa pastu, adresējot Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, LV-3301, vai iesniegt personīgi.
Kontaktpersona: Sociālās palīdzības un atbalsta nodaļas vadītāja Madara Brūkle, tālrunis: 63320213, 27020751